info
عکس آرایشگاه مریم مختاری
category

آرایشگاه مریم مختاری اصفهان

درباره‌ی آرایشگاه مریم مختاری

آرایشگاه مریم مختاری (آرایشگاه) در اصفهان و خیابان هشت بهشت غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس، بیمارستان شهید صدوقی و ترمیم مو زعفرانیه و همچنین مرکز مشاوره پرتو توحید، پیتزا نیک شان، هتل زنده رود، آش سرای نمونه و مسجد پاکوشک قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد آرایشگاه مریم مختاری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  یونسی
  شنبه 15 خرداد ماه 1400

  آرایشگاه محیط مناسبی دارد و خدمات گران است و کیفیت کار خوبی ندارد


سایر آرایشگاه‌های که در محدوده آرایشگاه مریم مختاری واقع شده‌اند:

 • آرایشگاه نیک
  احمد آباد، بین گلچیان و مسجد خان
 • آرایشگاه مردانه
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • آرایشگاه نرسی
  بزرگمهر، مادی فرشادی، شهید علیرضا مزروعی، بین بهشت و بهار
 • پیرایش مصطفی
  شریف واقفی، بین ملک و آبکار اصفهانی
 • آرایشگاه زلفان سیاه
  هشت بهشت شرقی، بین نوروزیان و جاوری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yousefhoseyni (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشگاه مریم مختاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشگاه مریم مختاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشگاه مریم مختاری ندارد.
  neshan logo