info
عکس گیم سنتر
category

گیم سنتر محله سرافرازان، مشهد

مرکز تفریحی و سرگرمی
5.0
1 رای

درباره‌ی گیم سنتر

گیم سنتر ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله سرافرازان مشهد و خیابان قائمی 13 - پایداری5/4 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از نه تفریح و سرگرمی در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین بازرگانی و تولیدی شریف (بلور و ارکوپال)، آرایشکده فرست کلاس، ایستگاه آتش نشانی شماره ۲۳، آتلیه خندان و پروتئین کارن قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده گیم سنتر واقع شده‌اند:

 • گیم سنتر کنج دنج
  بلوار شهید فکوری، رز 5 - فکوری 58 (فرقانی)، فرقانی 11، بین رز8 و فرقانی 12
 • گیم سنتر آقای بازی
  بلوار شهید فکوری، رز1/6
 • گیم سنتر
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21، بین رهایی 3 و 5
 • گیم سنتر همایون
  دلاوران 21 - سرافرازان 24/1 (رهایی)، بین رهایی 3 و 5
 • گیم نت
  (1.0)
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلاوران 21 و 23
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گیم سنتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گیم سنتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گیم سنتر ندارد.
  neshan logo