info
عکس رادیولوژی، ماموگرافی و سونوگرافی دکتر نظری
category

رادیولوژی، ماموگرافی و سونوگرافی دکتر نظری محله حسینیه ارشاد - قبا، تهران

مرکز تصویربرداری پزشکی

درباره‌ی رادیولوژی، ماموگرافی و سونوگرافی دکتر نظری

رادیولوژی، ماموگرافی و سونوگرافی دکتر نظری (مرکز تصویربرداری پزشکی) در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران و خیابان زیبا واقع شده است. این مرکز یکی از هشت مرکز تصویربرداری پزشکی در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Avand NGO و مجتمع تجاری نگین ظفر و همچنین پمپ بنزین مینا (شریعتی)، دکتر مونا نوروزی متخصص دندانپزشک ترمیمی دندانپزشک زیبایی، فست فود تیمو، دکتر محمد روشنی و رستوران شاندیز مشهد ماهان (شعبه شریعتی) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو دکتر شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز تصویربرداری که در محدوده رادیولوژی، ماموگرافی و سونوگرافی دکتر نظری واقع شده‌اند:

 • رادیولوژی دکتر توکلی
  بلوار میرداماد، بین نسا و آقازاده فرد
 • رادیولوژی فک و صورت دکتر صحافی
  شریعتی، گل نبی
 • موسسه رادیولوژی و سونوگرافی میرداماد
  بلوار میرداماد، بین شریعتی و رودبار
 • رادیولوژی فک و صورت الماس
  شریعتی
 • مرکز تراکم استخوان آژند
  شریعتی، شریفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ریونیز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رادیولوژی، ماموگرافی و سونوگرافی دکتر نظری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رادیولوژی، ماموگرافی و سونوگرافی دکتر نظری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رادیولوژی، ماموگرافی و سونوگرافی دکتر نظری ندارد.
  neshan logo