info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 8
category

ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 8 محله دریادل، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 8

ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله دریادل مشهد و بلوار شهید کامیاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله دریادل مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دارالشفا و بیمارستان موقوفه امام صادق (ع) و باغ موزه راه آهن خراسان و همچنین هتل آپارتمان ممتاز تیراژه، ایستگاه آتش نشانی شماره 44، سالن ورزشی شهدای راه آهن، دفتر زیارتی نینوا سپهر هشتم مشهد و جلوبندی اتومبیل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 8 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 8 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله ناحیه ویژه رضوی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید کامیاب قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 8 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو راه آهن قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بحری قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید کامیاب 8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رسالت ۱۲
  بلوار رسالت
 • ایستگاه اتوبوس ابوذر 17
  بلوار رسالت، شهید ابراهیمی، بین شهید ابراهیمی 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس رسالت 9
  بلوار رسالت، بین رسالت 7 ا و رسالت 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 8 ندارد.
  neshan logo