info
عکس ایستگاه اتوبوس کاراندیش
category

ایستگاه اتوبوس کاراندیش محله جهانگردی - پیرنیا، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاراندیش

ایستگاه اتوبوس کاراندیش (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانگردی - پیرنیا شیراز و بلوار سلمان فارسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جهانگردی - پیرنیا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان شیدا Sheida building و همچنین انبار خلیج فارس، پمپ گاز CNG سلمان فارسی، بیمه دی، نگین خودرو و تنظیم موتور مدرن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاراندیش شیراز

ایستگاه اتوبوس کاراندیش شیراز در شهر شیراز، محله جهانگردی - پیرنیا و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سلمان فارسی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کاراندیش شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کاراندیش شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاراندیش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر
  بلوار کریمخان زند
 • ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی
  بلوار مدرس، عصر
 • ایستگاه اتوبوس چهاراه دلگشا
  بلوار سرداران، بین شهید ان 1 و سرداران 5
 • ایستگاه اتوبوس پایانه قصردشت
  بلوار کریمخان زند
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4
  بلوار کریمخان زند، نرسیده به تختی 2 ب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاراندیش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاراندیش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاراندیش ندارد.
  neshan logo