info
عکس تاکسی سرویس پامچال
category

تاکسی سرویس پامچال محله شهرک آپادانا، تهران

تاکسی تلفنی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی سرویس پامچال

تاکسی سرویس پامچال (تاکسی تلفنی) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان کوی پامچال واقع شده است. این آژانس یکی از چهار تاکسی تلفنی در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین کارواش شهرک آپادانا، دبیرستان امام مهدی، مدرسه شاهد رهروان امام (ره)، فروشگاه زنجیره ای جانبو و پارکینگ شهید فکوری قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس پامچال واقع شده‌اند:

 • تاکسی تک
  بزرگراه لشگری، شهید آزمون نیا، سالاری
 • تاکسی آپادانا
  (4.0)
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، شهرک آپادانا، گل مریم
 • تاکسی سرویس آیدا
  (5.0)
  فردوس شرقی، سلیمی جهرمی، بین یوسفی و سنبل
 • تاکسی تکرو
  (3.0)
  بزرگراه جناح، طاهریان
 • آقای تاکسی بین شهری
  (5.0)
  لشگری، رحمانی، نرسیده به دانش
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط qadirzade (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس پامچال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس پامچال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس پامچال ندارد.
  neshan logo