info
عکس کافه رستاک
category

کافه رستاک محله نمایشگاه بین المللی، تهران

کافی‌شاپ

درباره‌ی کافه رستاک

کافه رستاک (کافی‌شاپ) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از دوازده کافی‌شاپ در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب، باشگاه پینت بال ماتریکس، مرکز همایش انقلاب، کافه آوان و نمایندگی بابولات قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه رستاک تهران

کافی شاپ کافه رستاک تهران در محله نمایشگاه بین المللی شهر تهران قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، فضل الله، شیراز، قدس، حافظ بروید.

کافی شاپ کافه رستاک تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله نمایشگاه بین المللی است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه رستاک تهران برویم؟

کافی شاپ کافه رستاک تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه رستاک تهران را به شما معرفی می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً می‌توانید از آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام و ساعت کاری این مکان باخبر شوید، مسیریابی با اتوبوس یا مترو به این کافی شاپ را ببینید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه رستاک تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه رستاک واقع شده‌اند:

 • کافه روستوران اویسا
  بزرگراه کردستان
 • کافه ولنس وی
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • کافه راکت
  فضل الله، شیراز، قدس، حافظ
 • کافه نوآ
  (5.0)
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر، میدان پارک ولیعصر
 • کافه Mouge
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید رابطی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه رستاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه رستاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه رستاک ندارد.
  neshan logo