info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع نور
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع نور محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع نور

ایستگاه اتوبوس مجتمع نور (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان هاشمی رفسنجانی، شرق واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بین المللی آرمان و همچنین شبکه افق سیمای جمهوری اسلامی ایران، فروشگاه سوغات یزد ترنج، مجموعه رسانه ای عصر، سوپرمارکت نور و شهرک مسکونی نور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع نور تهران

ایستگاه اتوبوس مجتمع نور تهران در شهر تهران، محله ونک و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع نور تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ونکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع نور تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع نور

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  MasiH
  دوشنبه 02 خرداد ماه 1401

  مسیر خوب ولی کم اتوبوس

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع نور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی
  میدان شیخ بهایی
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  شیخ بهائی، شیخ بهائی شمالی، بین اقاقیا و اوستا
 • ایستگاه اتوبوس میدان پیروزان
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سئول شیخ بهایی، شیخ بهائی شمالی، بین یازدهم و زکی زاده بایقرا
 • ایستگاه اتوبوس شهرک فجر
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع نور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع نور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع نور ندارد.
  neshan logo