info
عکس آف اوشن
category

آف اوشن محله افسریه شمالی، تهران

بازار و مرکز خرید
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آف اوشن

آف اوشن (بازار و مرکز خرید) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان پانزده متری سوم(سویزی) واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده بازار و مرکز خرید در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین فست فود هایدا، کلینیک دندانپزشکی خورشید شرق، مسجد صادقیه، آموزشگاه رانندگی پویا و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده آف اوشن واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار نیکوعمل، شقایق 8، بین میدان مهدیه و ارغوان هشتم
 • پاساژ
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم
 • پاساژ کویتی ها
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری سوم(سویزی)، بین کنگاوری و بازدار
 • پاساژ طلا فروشی آمیتیس
  (2.0)
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • پاساژ نگین ۱۱۰
  (5.0)
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط موسوی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آف اوشن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آف اوشن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آف اوشن ندارد.
  neshan logo