info
عکس خوابگاه دخترانه شیراز
category

خوابگاه دخترانه شیراز محله فرصت شیرازی، تهران

خوابگاه و پانسیون

درباره‌ی خوابگاه دخترانه شیراز

خوابگاه دخترانه شیراز (خوابگاه و پانسیون) در محله فرصت شیرازی تهران و خیابان قدر واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این خوابگاه یکی از چهارده خوابگاه و پانسیون در محله فرصت شیرازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان و خرید طلایی و همچنین فست فود ترنج، انجمن داروسازان ایران، آلما شبکه، مرکز شبانه‌ روزی تصویربرداری پارسیان و آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک نور قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه دخترانه شیراز واقع شده‌اند:

 • پانسیون دخترانه آرامش
  کارگر جنوبی، روانمهر
 • خوابگاه اسکندری سازمان تامین اجتماعی
  آزادی، اسکندری شمالی، صهبا
 • خوابگاه پسرانه دانشگاه صدا و سیما
  دکتر فاطمی، کارگر شمالی
 • خوابگاه شهید آوینی
  کارگر شمالی، بین دکتر فاطمی و خسرو
 • خوابگاه کوثر (دانشگاه تربیت مدرس)
  دکتر فاطمی، بین سین دخت و اعتمادزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Abolhasani (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه دخترانه شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه دخترانه شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه دخترانه شیراز ندارد.
  neshan logo