info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی
category

ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی محله شاهدیه، شاهدیه

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی

ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهدیه شاهدیه و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شاهدیه شاهدیه می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد ولیعصر (عج)، لوازم یدکی اتومبیل ایده ال، مصالح ساختمانی ، بانک سپه و نانوایی میرجلیلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی شاهدیه

ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی شاهدیه را می‌توانید در شهر شاهدیه، محله شاهدیه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین امام صادق و امام علی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی شاهدیه عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شاهدیه بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز کنترل
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین میدان شاهد و بهاران
 • ایستگاه اتوبوس کوچه حصار
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین عباسعلی میرجلیلی و حصار
 • ایستگاه اتوبوس مرکزکنترل
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین پنجعلی عسکر کافی و جام جم
 • ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، تابش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه امام علی ندارد.
  location استان یزد، شاهدیه، بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، بین امام صادق و امام علی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo