info
عکس ایستگاه اتوبوس رسالت
category

ایستگاه اتوبوس رسالت محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رسالت

ایستگاه اتوبوس رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان موسی بن جعفر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابی لذیذ، مسجد موسی بن جعفر، لوازم خانگی بیشه ، سوپر مارکت فجر و آپاراتی و خدمات لاستیک زارع قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رسالت یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس رسالت یزد است که در محله آزاد شهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار واعظ، موسی بن جعفر، بین موسی بن جعفر 7 و 9 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رسالت یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید علی محمد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رسالت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان
  بلوار واعظ، ولایت
 • ایستگاه اتوبوس فضیلت
  بلوار گلستان شرقی، بین گلستان 23 و 35
 • ایستگاه اتوبوس سجاد
  بلوار گلستان غربی، هادی، قائم، بین قائم 16 و 18
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سینا
  بلوار گلستان شرقی، بین استاد رهبران نهم و استاد کاوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رسالت ندارد.
  neshan logo