info
عکس سوپرمارکت یزدانی
category

سوپرمارکت یزدانی محله گلسار، رشت

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت یزدانی

سوپرمارکت یزدانی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله گلسار رشت و خیابان استاد معین واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برج گلسار و همچنین پیتزا پیتزا، پوشاک جین وست، رستوران رازقی اکسپرس، اندیشه سبز خزر و رستوران سرچشمه شعبه 3 قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت یزدانی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت هاشمی دهکده
  استاد معین، بین کوچه 25 و 32
 • سوپر مارکت مجید
  بلوار سمیه، 130، یلدا، توحید 8
 • سوپرمارکت امین
  بلوار دیلمان غربی، یلدا، بین توحید 6 و 7
 • سوپر بهرام
  بلوار شهیدان یوسفی، کوی حسینی، بین هشتم و شهید وارسته
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه امین
  بلوار شهیدان یوسفی، کوی حسینی، بین دهم و نودهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Bidel (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت یزدانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت یزدانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت یزدانی ندارد.
  neshan logo