info
عکس گروه قطعات خودرو دیلمون
category

گروه قطعات خودرو دیلمون محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

لوازم یدکی خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گروه قطعات خودرو دیلمون

گروه قطعات خودرو دیلمون (لوازم یدکی خودرو) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و خیابان دشتی ۳۲ واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار لوازم یدکی خودرو در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین فروشگاه سفینه، هایپر جامینو، مدیران خودرو فلاحی شعبه 3، نمایندگی باطری توانگر و پیرایش زعیم قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده گروه قطعات خودرو دیلمون واقع شده‌اند:

 • فروشگاه واشر یزد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 4 و 6
 • لوازم یدکی هیوندای مرکزی
 • فروشگاه ایساکو کلانتری
  بلوار شهید دشتی، بین شهید مدنی و دشتی 18
 • قطعات خودرو سروی
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 42، 13، بین 15 و 17
 • لوازم یدکی امیر
  (3.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 50
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گروه قطعات خودرو دیلمون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گروه قطعات خودرو دیلمون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گروه قطعات خودرو دیلمون ندارد.
  neshan logo