info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان همفر
category

ایستگاه اتوبوس میدان همفر محله عیش آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان همفر

ایستگاه اتوبوس میدان همفر (ایستگاه اتوبوس) در محله عیش آباد یزد و خیابان شهید صدوقی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عیش آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی دیلینگ دیلینگ، موزه پیشه های کهن و عمده فروشی رنگ کوروش و همچنین کافی نت یاس نت، سوپر مارکت پایتخت، شرکت توزیع داروپخش، مبلمان شفق و فروشگاه میکلا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان همفر یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان همفر یزد، شهر یزد، محله عیش آباد است. این ایستگاه اتوبوس در شهید صدوقی جنوبی، بین همافر و داروپخش قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان همفر یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان همفر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان همفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  شهید جوکار، بین میدان سادات و نخل
 • ایستگاه اتوبوس شهید پاکنژاد
  بلوار جانباز، بین شهید طلمحمد جواد پارسائیان و غدیر
 • ایستگاه اتوبوس ارسلان
  همافر، ایمان، بین گل افشان و ارسلان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان همفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان همفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان همفر ندارد.
  neshan logo