info
عکس سوپر مارکت برادران کهندل
category

سوپر مارکت برادران کهندل محله مهدی آباد، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت برادران کهندل

سوپر مارکت برادران کهندل (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله مهدی آباد مشهد و خیابان عباس آباد واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نان سنتی آقا جون، مسجد امام محمد باقر (ع)، ایستگاه اتوبوس پورسینا 64، خودپرداز پاسارگاد و فروش و تعمیر ترازو و باسکول زارعی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت برادران کهندل واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت حمید
  پورسینا، پورسینا 31، پورسینا 51/6
 • سوپر
  پورسینا، پورسینا 31، پورسینا 31/1
 • سوپر مارکت قاسم پور
  بلوار حر، پورسینا، پورسینا 31
 • سوپرمقدم
  پورسینا، پورسینا37، پورسینا 31/4
 • سوپر مارکت مالدار
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، پورسینا 39
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت برادران کهندل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت برادران کهندل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت برادران کهندل ندارد.
  neshan logo