info
عکس آکادمی بازیگری رازمهر
category

آکادمی بازیگری رازمهر محله محمودیه، تهران

موسسه آموزشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آکادمی بازیگری رازمهر

آکادمی بازیگری رازمهر (موسسه آموزشی) در محله محمودیه تهران و خیابان زهره واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این موسسه یکی از دوازده موسسه آموزشی در محله محمودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین آجیل تواضع، پل پارک وی، مرکز زبان تاک، کافه کلانا و داروخانه شبانه روزی آرامش قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آکادمی بازیگری رازمهر واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه استثنایی دولتی پسرانه پیروزی
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • موسسه فرهنگی و هنری گلفامی نو
  بزرگراه مدرس، بیدار، بین مریم و صفری
 • هنرگاه موسیقی
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • آکادمی ثمین جعفری
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، بین یامامورا و استاد جمشید مشایخی
 • آموزشگاه زبان نیکوش
  ولیعصر، بین محمودیه و توتیا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Saman (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آکادمی بازیگری رازمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آکادمی بازیگری رازمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آکادمی بازیگری رازمهر ندارد.
  neshan logo