info
عکس هنرگاه موسیقی
category

هنرگاه موسیقی محله محمودیه، تهران

درباره‌ی هنرگاه موسیقی

هنرگاه موسیقی (موسسه آموزشی) در محله محمودیه تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این موسسه یکی از یازده موسسه آموزشی در محله محمودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فان تایم و مرکز خرید پالادیوم و همچنین زیگ زاگ، فود کورت پالادیوم، هایپر مارکت پالادیوم، برگر فکتوری و بوک لند قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده هنرگاه موسیقی واقع شده‌اند:

 • پیله ابریشم
  مردانی، پرویز وهابی غربی
 • آموزشگاه عصر آراد
  ولیعصر، نوری
 • آموزشگاه هنری بیتا
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، شادآور، بیتا
 • آموزشگاه آشپزی افق سلامتی
  ولیعصر، فلاحی، مقدس اردبیلی، نرسیده به توفیق
 • آموزشگاه هنری شید
  بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط زارع (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هنرگاه موسیقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هنرگاه موسیقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هنرگاه موسیقی ندارد.
  neshan logo