info
عکس آموزشگاه زبان نیکوش
category

آموزشگاه زبان نیکوش محله الهیه، تهران

درباره‌ی آموزشگاه زبان نیکوش

آموزشگاه زبان نیکوش (موسسه آموزشی) در محله الهیه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این موسسه یکی از هشت موسسه آموزشی در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین نمایشگاه فرش عظیم زاده، مسجد فرشته، هایپر می فرشته، درمانگاه فرشته و تلکسیران قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه زبان نیکوش واقع شده‌اند:

 • مرکز آموزش سازمان ثبت احوال کشور
  شهرداری، ولیعصر
 • موسسه فرهنگی و هنری گلفامی نو
  بزرگراه مدرس، بیدار، بین مریم و صفری
 • آموزشگاه استثنایی دولتی پسرانه پیروزی
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • هنرگاه موسیقی
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • آموزشگاه عصر آراد
  ولیعصر، نوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه زبان نیکوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه زبان نیکوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه زبان نیکوش ندارد.
  neshan logo