info
عکس دانشکده فنی وحرفه ای شهید چمران خوابگاه گلسار
category

دانشکده فنی وحرفه ای شهید چمران خوابگاه گلسار (محله گلسار، رشت)

خوابگاه و پانسیون
2.2
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دانشکده فنی وحرفه ای شهید چمران خوابگاه گلسار

دانشکده فنی وحرفه ای شهید چمران خوابگاه گلسار (خوابگاه و پانسیون) در محله گلسار رشت و بلوار سمیه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نساجی گلچهر و همچنین رستوران رازقی، کافی شاپ دوک، اژدر زاپاتا، بوستان گلسار و امیر شکلات قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرشاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده فنی وحرفه ای شهید چمران خوابگاه گلسار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده فنی وحرفه ای شهید چمران خوابگاه گلسار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده فنی وحرفه ای شهید چمران خوابگاه گلسار ندارد.
neshan logo