عکس ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر (محله گلسار، رشت)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار سمیه، بین 123 و 122

موقعیت ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر در محله گلسار رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار سمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نساجی گلچهر و همچنین رستوران رازقی، کافی شاپ دوک، اژدر زاپاتا، اندیشه سبز خزر و امیر شکلات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر

ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله گلسار بلوار سمیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سمیه، بین 123 و 122 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

کالسکه، شهر باران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار سمیه، بین 123 و 122


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلسار 97
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقفی و 97
 • ایستگاه اتوبوس گیلانه
  بلوار گیلان، بین 26 دستگاه فرهنگیان و 178
 • ایستگاه اتوبوس میدان تربیت
  بلوار گیلان، بین خیابان 176 و میدان تربیت
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 168
  بلوار گیلان، بین خیابان 168 و 170
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی ولیعصر ندارد.
  neshan logo