info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی
category

ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی محله گلسار، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی

ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار گلسار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان گلسار و مرکز خرید گلسار و همچنین رستوران شور کولی، برگر هفده ۱۷، کافی شاپ بابک، لگو شاپ و بانک ملت شعبه گلسار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی رشت

ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی رشت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله گلسار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقتي و 104 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس صدف را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی رشت و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ثقفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان گلسار
  بلوار گلسار، بین میدان شهید انصاری و جلیل احمدنژاد
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 168
  بلوار گیلان، بین خیابان 168 و 170
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس
  بلوار سمیه، بین 128 و 126
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بین توحید 7 و میدان غزنوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی ندارد.
  neshan logo