info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان گلسار
category

ایستگاه اتوبوس میدان گلسار محله گلباغ نماز، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان گلسار

ایستگاه اتوبوس میدان گلسار (ایستگاه اتوبوس) در محله گلباغ نماز رشت و بلوار گلسار واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار آستارا خان و همچنین هتل و رستوران شبستان ، شیرینی سهیل، کلینیک دندانپزشکی گلسار، میدان گلسار و نانوایی گل گندم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان گلسار رشت

ایستگاه اتوبوس میدان گلسار رشت در شهر رشت، محله گلباغ نماز و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گلسار، بین میدان شهید انصاری و جلیل احمدنژاد است. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان گلسار رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی مهیار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان گلسار رشت و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان گلسار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقتی و گلسار 104
 • ایستگاه اتوبوس گلسار 97
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقتی و 97
 • ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
  بلوار شهید انصاری، بین استاد معین و مکتب نرجس
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  عظیم فتحی، بین ضمیریان و سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان گلسار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان گلسار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان گلسار ندارد.
  neshan logo