عکس بانک صادرات مارکار
مشاهده در نقشه نشان
category

بانک صادرات مارکار (محله خلف باغ، یزد)

بانک
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید رجایی، شهید بکایی، شهید مسعود رزاقیان

موقعیت بانک صادرات مارکار در محله خلف باغ یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

بانک صادرات مارکار (بانک) در محله خلف باغ یزد و خیابان شهید رجایی، شهید بکایی، شهید مسعود رزاقیان واقع شده است. این مکان یکی از پنج بانک در محله خلف باغ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین پاساژ شقایق، هتل رستوران سنتی مظفر، موبایل پلاس، هتل سنتی مظفر یزد و گالری موسیقی کوک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صادرات مارکار

در شهر یزد، محله خلف باغ، خیابان شهید رجایی، شهید بکایی، شهید مسعود رزاقیان بانک صادرات مارکار قرار دارد. بانک صادرات مارکار را می‌توان از بانک‌های خوب محله خلف باغ برشمرد. بانک‌های بانک انصار شعبه امام خمینی، بانک ملی و بانک توسعه تعاون هم در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک صادرات مارکار برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک صادرات مارکار در ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر به بانک صادرات مارکار مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک صادرات مارکار را ببینید. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید رجایی، شهید بکایی، شهید مسعود رزاقیان


سایر بانک‌های که در محدوده بانک صادرات مارکار واقع شده‌اند:

 • بانک انصار شعبه امام خمینی
  امام خمینی، بین نهم و یازدهم
 • بانک ملی
  بلوار مطهری، سعدی
 • بانک توسعه تعاون
  بلوار امامزاده جعفر، تقاطع بلوار مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط @kb@ri (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک صادرات مارکار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک صادرات مارکار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک صادرات مارکار ندارد.
  neshan logo