info
عکس بانک صادرات مارکار
category

بانک صادرات مارکار محله خلف باغ، یزد

درباره‌ی بانک صادرات مارکار

بانک صادرات مارکار (بانک) در محله خلف باغ یزد و خیابان شهید رجایی، شهید دهقان، شهید مسعود رزاقیان واقع شده است. این مکان یکی از پنج بانک در محله خلف باغ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین هتل سنتی مظفر یزد، پاساژ شقایق، رستوران سنتی هتل مظفر، موبایل پلاس و گالری موسیقی کوک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صادرات مارکار یزد

در شهر یزد، محله خلف باغ، بانک صادرات مارکار یزد قرار دارد. بانک صادرات مارکار یزد را می‌توان از بانک‌های خوب محله خلف باغ برشمرد. بانک‌های بانک انصار شعبه امام خمینی، بانک ملی و بانک توسعه تعاون هم در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک صادرات مارکار یزد برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک صادرات مارکار یزد در ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر به بانک صادرات مارکار یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک صادرات مارکار یزد را ببینید. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک صادرات مارکار واقع شده‌اند:

 • بانک انصار شعبه امام خمینی
  امام خمینی، بین امام خمینی 9 و 11
 • بانک ملی
  بلوار مطهری، سعدی
 • بانک توسعه تعاون
  بلوار امامزاده جعفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط @kb@ri (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک صادرات مارکار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک صادرات مارکار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک صادرات مارکار ندارد.
  neshan logo