info
عکس سوپرمارکت رضا
category

سوپرمارکت رضا محله رضاشهر، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت رضا

سوپرمارکت رضا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رضاشهر مشهد و بلوار پیروزی، پیروزی 4، رودکی17 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفتاد و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد رضوی، قنادی مقدم، سوپر میوه رضوی، گوشت و پروتئین ذبیحی و فروشگاه رونیکس قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت رضا واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت برکت
  بلوار شهید کاوه، بهارستان 9، بهارستان، بین بهارستان 14 و 16
 • سوپر زکریا
  بلوار شهید ناصری، ارغوان 15 - بهارستان 14
 • رویال مارکت
  بلوار پیروزی، پیروزی 12
 • سوپر پارک
  بلوار شهید فکوری، بلوار خاقانی، بین خاقانی29 و خاقانی31
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ali (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت رضا ندارد.
  neshan logo