info
عکس سوپر مارکت حمید
category

سوپر مارکت حمید (محله رضاشهر، مشهد)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت حمید

سوپر مارکت حمید (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله رضاشهر مشهد و بلوار رضوی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی یزدی ها، تولیدی پوشاک بزرگمهر، بیمه آسیا، کتابفروشی حمید و بانک ملت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت حمید واقع شده‌اند:

 • سوپر شاذان
  بلوار شهید کاوه، کاوه 11
 • سوپر
  بلوار پیروزی، پیروزی 1، انوری 11، انوری 12
 • سوپر مارکت گرین هوس
  بلوار شهید کاوه، ملک الشعرا، انوری، بین انوری7 و 9
 • سوپر مارکت
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی26 و 28
 • سوپر مارکت کردی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی17 و 19
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امید جان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت حمید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت حمید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت حمید ندارد.
  neshan logo