info
عکس ایستگاه اتوبوس صدف
category

ایستگاه اتوبوس صدف محله تهرانسر غربی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صدف

ایستگاه اتوبوس صدف (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر غربی تهران و خیابان شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین داروخانه تهرانسر، آکواریوم امپراطور تهرانسر، تهیه غذای روز به روز، عکاسی مکث و پلیس + 10 تهرانسر 211148 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صدف تهران

ایستگاه اتوبوس صدف تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانسر غربی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شاهد، بعد از هما واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس صدف تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ساحل واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صدف تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صدف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فجر
  بلوار یاس، فجر
 • ایستگاه اتوبوس طالبی
  شاهد، طالبی، بین رضایی 39 و سی و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بلوار یاس، بین بنفشه و 15 متری نفت
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بلوار یاس، بین بلوار تهرانسر و فجر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صدف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صدف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صدف ندارد.
  neshan logo