info
عکس شرکت مهندسی کاشفان نیلفام
category

شرکت مهندسی کاشفان نیلفام محله فرهنگیان، اصفهان

درباره‌ی شرکت مهندسی کاشفان نیلفام

شرکت مهندسی کاشفان نیلفام (شرکت خصوصی) در محله فرهنگیان اصفهان و خیابان گلباران ۲ واقع شده است. این شرکت یکی از سه شرکت خصوصی در محله فرهنگیان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین ایران ردیاب، گالری مبل بهار، دبستان فرهنگیان، اداره کل ثبت احوال اصفهان و آتلیه فیلم آرا قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت مهندسی کاشفان نیلفام واقع شده‌اند:

 • شرکت صفا فولاد سپاهان
  مشیر فاطمی، بین بن بست مشیر و دانش
 • شرکت دانش آرا به اندیش
  بزرگمهر، طاووسی
 • دفتر شرکت کیمیاگران اسپادانا
  هشت بهشت شرقی، 22 بهمن، مظاهری
 • هلدینگ هوشمند سازان نیرو
  بزرگمهر، فرهنگیان، بین شکوفه و باروت کوبها
 • شرکت پادیزه ساز پایا
  بزرگمهر، نورباران، شهید عبدالرحیم مسائلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت مهندسی کاشفان نیلفام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت مهندسی کاشفان نیلفام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت مهندسی کاشفان نیلفام ندارد.
  neshan logo