عکس سوپر مارکت
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت (محله مینای جنوبی، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور، حسینی

موقعیت سوپر مارکت در محله مینای جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله مینای جنوبی تهران و خیابان حسینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله مینای جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی شاهین، آتلیه عکاسی ماه عسل، نمایندگی ایران خودرو 1133، فروشگاه مرکزی نیرومحرکه و چلو کباب نوری کمال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور، حسینی


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت سید
  بزرگراه محلاتی، صفری، بین قهرودی و خلیلی
 • سوپر مارکت آقا روح الله
  بزرگراه محلاتی، مخبر شمالی، ناسخیان، بین حیدری و حسینی
 • سوپر بهار
  جوادی، خطیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ho3in Keshvari (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo