info
عکس ایستگاه اتوبوس سپیدار
category

ایستگاه اتوبوس سپیدار محله اسلام آباد - والفجر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سپیدار

ایستگاه اتوبوس سپیدار (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان هنرستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان والفجر، مدرسه هیئت امنایی امام حسن عسگری دوره اول، نانوایی بربری، نان فانتزی قائم و خودپرداز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سپیدار تهران

ایستگاه اتوبوس سپیدار تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله اسلام آباد - والفجر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، هنرستان، بین غلامی و شانزده متری دوم است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سپیدار تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس سهیل هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سپیدار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سپیدار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسعودیه
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس رحمانی
  بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی
 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان دهم
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین غفاری و احمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سپیدار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سپیدار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سپیدار ندارد.
  location استان تهران، تهران، بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، هنرستان، بین غلامی و شانزده متری دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo