info
عکس نمایندگی سامسونگ فروشگاه گلکسی 2
category

نمایندگی سامسونگ فروشگاه گلکسی 2 محله فتح آباد، اصفهان

درباره‌ی نمایندگی سامسونگ فروشگاه گلکسی 2

نمایندگی سامسونگ فروشگاه گلکسی 2 (فروشگاه) در محله فتح آباد اصفهان و خیابان فردوسی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده فروشگاه در محله فتح آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند جزیره بازی و مجتمع تجاری زاینده رود و همچنین فروشگاه سیبکده شعبه دوم، نمایندگی شیائومی اصفهان (ایران شیا)، کافه فیکا، آژانس هواپیمایی راه اصفهان و رستوران مانی 2 قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده نمایندگی سامسونگ فروشگاه گلکسی 2 واقع شده‌اند:

 • فروشگاه دیانی
  پاسداران، آمادگاه
 • مبل و صندلی اداری فوفل
  استانداری، آیت الله خراسانی، میرداماد
 • رویال طب اصفهان
  باغ گلدسته، بین پاسداران و آیت الله خراسانی
 • تجهیزات نقشه برداری نقشیران
  استانداری، فرشادی، بین شهید علیرضا فضائلی و آیت الله خراسانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط said_hashemniya (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی سامسونگ فروشگاه گلکسی 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی سامسونگ فروشگاه گلکسی 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی سامسونگ فروشگاه گلکسی 2 ندارد.
  neshan logo