info
عکس برق رایا
category

برق رایا (اصفهان)

فروشگاه لوازم الکترونیک
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی برق رایا

برق رایا (فروشگاه لوازم الکترونیک) در اصفهان و بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک کوثر 2، تهیه غذای فاخر، آشپزی برکت، نانوایی سنگک و خودپرداز ملت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه برق رایا اصفهان

آدرس فروشگاه برق رایا اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک کوثر و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09130007603) تماس بگیرید. فروشگاه برق رایا اصفهان یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهرک کوثر است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به کالای برق قائم ، تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری و فروشگاه آروین اشاره کرد.

چطور به فروشگاه برق رایا اصفهان برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه برق رایا اصفهان از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مهديه قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه برق رایا اصفهان نیز ایستگاه مترو قدس است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه برق رایا اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه برق رایا اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده برق رایا واقع شده‌اند:

 • کالای برق قائم
  بزرگراه امام خمینی، گلبرگ
 • تعمیر و فروش لوازم صوتی و تصویری
  (5.0)
  شهدای بابوکان، بین مهر و یاسمن
 • فروشگاه آروین
  (5.0)
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • رایانه نگار
  (5.0)
  شهدای عاشق آباد، 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sajjadi.96.05.21 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برق رایا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برق رایا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برق رایا ندارد.
  neshan logo