info
عکس قهوه خونه برادران نامی
category

قهوه خونه برادران نامی محله درکه، تهران

درباره‌ی قهوه خونه برادران نامی

قهوه خونه برادران نامی (رستوران) در محله درکه تهران و خیابان میراسماعیلی واقع شده است. این رستوران یکی از سی رستوران در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کوچه آشتی کنون و موزه درکه و همچنین رستوران اسپیو، میدان درکه، مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان منطقه یک تهران (خانه معلم درکه)، کافه دوپینو و فست فود آفر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران قهوه خونه برادران نامی تهران

این رستوران را می‌توانید‌ شهرتهران،محله درکه و درکه، میراسماعیلی پیدا کنید.

رستوران قهوه خونه برادران نامی تهران یکی از رستوران‌های محبوب در محله درکه است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری قرار دارند که از میان آن‌ها می‌توان به رستوران جیگرتو ، گیل، رستوران صفدری شاندیز، نودل فکتوری و ایوان رستوران اشاره کرد. کافی‌‌شاپ‌های که در نزدیکی رستوران قهوه خونه برادران نامی تهران قرار دارند، از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله درکه هستند.

چطور به رستوران قهوه خونه برادران نامی تهران برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران قهوه خونه برادران نامی تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. نقشه آنلاین نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. دسترسی به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر دیگر کاربران و مکان‌هایی که در اطراف این رستوران قرار دارند، مواردی هستند که در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده‌اند.

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به رستوران قهوه خونه برادران نامی تهران بروید و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. ایستگاه اتوبوس هفدهم نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی است که در اطراف رستوران قهوه خونه برادران نامی تهران می‌باشد.

ساعت کاری، اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران در ادامه قابل مشاهده‌ است. اگر به رستوران قهوه خونه برادران نامی تهران رفتید، یادتان باشد که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده قهوه خونه برادران نامی واقع شده‌اند:

 • رستوران جیگرتو
  گلریزان
 • گیل
 • رستوران صفدری شاندیز
  درکه
 • نودل فکتوری
  درکه، کوهپایه
 • ایوان رستوران
  درکه، احمدپور، طه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sepah (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه خونه برادران نامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه خونه برادران نامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه خونه برادران نامی ندارد.
  location استان تهران، تهران، درکه، میراسماعیلی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری قهوه خونه برادران نامی

  شنبه 07:00 تا 23:45
  یک‌شنبه 07:00 تا 23:45
  دوشنبه 07:00 تا 23:45
  سه‌شنبه 07:00 تا 23:45
  چهارشنبه 07:00 تا 23:45
  پنج‌شنبه 07:00 تا 23:45
  جمعه 07:00 تا 23:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo