info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان محله جواد الائمه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان

ایستگاه اتوبوس گلستان (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و خیابان بوستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر و همچنین بوستان ولایت، رستوران شهید بهشتی، مجتمع مسکونی فروردین، سوپر مارکت جیحون و ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان یزد

ایستگاه اتوبوس گلستان یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله جواد الائمه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار صیاد شیرازی، بوستان بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلستان یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نارنج
  بلواردانشگاه، بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2
  بلوار صیاد شیرازی، بین نسیم و میدان توحید
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب
  پژوهش، بین بهار و میدان کتاب
 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  بلوار شهیدان اشرف، بین بلواردانشگاه و جیحون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان ندارد.
  neshan logo