info
عکس ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
category

ایستگاه اتوبوس سیزده آبان محله سیزده آبان، ری

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سیزده آبان

ایستگاه اتوبوس سیزده آبان (ایستگاه اتوبوس) در محله سیزده آبان ری و بلوار سیزده آبان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه کشتی شهدای سیزده آبان، کافه ولف، ویتامینه آقاجون، سوپر مارکت رضا بقال و کانون فرهنگی پرورش فکری سیزده آبان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیزده آبان ری

ایستگاه اتوبوس سیزده آبان ری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری است که در محله سیزده آبان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سیزده آبان، بین رضازاده و صادق امانی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سیزده آبان ری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف ری بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی امیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیزده آبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یادآوران
  بلوار شهید رجایی، آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس معراج
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس پرورشگاه
  بلوار شهید رجایی، بین صفر رحمتی و محمد افشاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیزده آبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیزده آبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیزده آبان ندارد.
  neshan logo