info
عکس ایستگاه اتوبوس معراج
category

ایستگاه اتوبوس معراج محله سیزده آبان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس معراج

ایستگاه اتوبوس معراج (ایستگاه اتوبوس) در محله سیزده آبان استان تهران، شهرستان ری و خیابان رجایی، جنوب واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سیزده آبان استان تهران، شهرستان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان معراج شهرری، کبابی مجلسی(علی کبابی)، بربری سنتی عرفان ، تعمیرگاه خودرو لیفان تکنیک و زمین فوتبال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس معراج

این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی واقع شده است. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فدک قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس معراج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده معراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد
  بزرگراه آزادگان، بهشت
 • ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو فیاض بخش
  بزرگراه آزادگان، بهشت
 • ایستگاه اتوبوس یادآوران
  بلوار شهید رجایی، آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس معراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس معراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس معراج ندارد.
  neshan logo