info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد
category

ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد

ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان وصال یکم شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کفش غنی آبادیها و همچنین تالار پذیرایی قصر وصال، مرکز مخابرات سیزده آبان، پارک نور، دبیرستان دخترانه شایستگان و پایانه اتوبوس رانی شهرک وصال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد تهران در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، وصال یکم شرقی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس پویا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه وصال مترو علی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسنی
  بزرگراه شهید تندگویان، میعاد، بین شصت و پنجم و شصت و سوم
 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  بزرگراه شهید تندگویان، چهل و ششم، آموزگار، عباسی، بین تاجیک و یاخچی آباد
 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو مترو علی آباد
  بزرگراه آزادگان، بهشت
 • ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو فیاض بخش
  بزرگراه آزادگان، بهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد ندارد.
  neshan logo