info
عکس ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
category

ایستگاه اتوبوس نان ماشینی محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نان ماشینی

ایستگاه اتوبوس نان ماشینی (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حمل و نقل وطن دو، کارواش نمایندگی ایران خودرو، درمانگاه شبانه روزی شهید نامجو (اتکا سابق)، چلو کبابی تبریزی و خدمات اتومبیل موسوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نان ماشینی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس نان ماشینی تهران، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نان ماشینی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علی آباد قرار دارد. تاکسی سرویس پویا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نان ماشینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حمزه
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، وصال یکم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال فیاض بخش
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نان ماشینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نان ماشینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نان ماشینی ندارد.
  neshan logo