info
عکس ایستگاه اتوبوس حمزه
category

ایستگاه اتوبوس حمزه (محله یاخجی آباد - رضوان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حمزه

موقعیت ایستگاه اتوبوس حمزه در محله یاخجی آباد - رضوان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس حمزه (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان یاخچی آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خواروبار عمو حیدر، نان کامل سنتی (نان روستا)، دنیای یدک محسن هاشمی(لوازم یدکی موتور)، مطب دکتر غفوری نائینی و ابزارفروشی زارعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حمزه

در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان خیابان یاخچی آباد، ایستگاه اتوبوس حمزه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حمزه عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس پویا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حمزه و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حمزه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابریشم
  بزرگراه شهید رجایی، شهید پیراینده، بین مهاجر و تختی
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین رنجبر و بدلی گیوی
 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بزرگراه شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه معلم
  بزرگراه شهید رجایی، بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حمزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حمزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حمزه ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo