info
عکس ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه
category

ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه

ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه استخر و سونای یادآوران، رستوران چاوشی، اداره تعاون كار و رفاه اجتماعی شهررى، سوپرمارکت عظیمی و مجموعه ورزشی یاداوران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه تهران است که در محله یاخجی آباد - رضوان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوانمرد قصاب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس فدک قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سر بزرگراه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معراج
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس سر آبان
  بلوار شهید رجایی، تقاطع بزرگراه شهید کریمی
 • ایستگاه اتوبوس مترو جوانمرد
  بلوار دستواره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سر بزرگراه ندارد.
  neshan logo