info
عکس پخش ذغال لیا
category

پخش ذغال لیا (محله افسریه جنوبی، تهران)

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پخش ذغال لیا

پخش ذغال لیا (فروشگاه مواد غذایی) در محله افسریه جنوبی تهران و بزرگراه امام رضا، خاوران، بین کریمی و هشت متری چهارم واقع شده است. این فروشگاه یکی از نوزده فروشگاه مواد غذایی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نیکروز و همچنین آموزشگاه رانندگی، کمیته امداد منطقه ۱۵، سرای سنتی ماهور، آهن آلات شه رستمی و دفتر هواپیمایی آفاق سیر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پخش ذغال لیا تهران

فروشگاه پخش ذغال لیا تهران در شهر تهران، محله افسریه جنوبی و قرار دارد. فروشگاه پخش ذغال لیا تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله افسریه جنوبی به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند بسته غذایی، فروشگاه و عسل سبلان در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه پخش ذغال لیا تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پخش ذغال لیا تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سپیدار قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه پخش ذغال لیا تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پخش ذغال لیا تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده پخش ذغال لیا واقع شده‌اند:

 • بسته غذایی
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم
 • فروشگاه
  بیست متری قائم، شهید مرادی امید، بین طاهرپناه و موسویان
 • عسل سبلان
  بسیج، خاتم الانبیا، بین کوی سیفی و کوی مزید آبادی
 • برنج فروشی
  بزرگراه بسیج، خاتم الانبیا، نجف زاده، تقاضایی(15 متری دوم)، بین صبوری و یساولی
 • عسل شاه انگبین
  بسیج، خاتم الانبیا، بین کوی سیفی و کوی مزید آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پخش ذغال لیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پخش ذغال لیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پخش ذغال لیا ندارد.
  neshan logo