info
عکس دفتر هواپیمایی آفاق سیر
category

دفتر هواپیمایی آفاق سیر محله افسریه جنوبی، تهران

آژانس مسافرتی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر هواپیمایی آفاق سیر

دفتر هواپیمایی آفاق سیر (آژانس مسافرتی) در محله افسریه جنوبی تهران و بزرگراه امام رضا، خاوران، بین کریمی و فیروزنیا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سرای ایرانی و همچنین آموزشگاه رانندگی، آهن آلات شه رستمی، آهن آلات نعیمی، طباخی نمونه و کمیته امداد منطقه ۱۵ قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های مسافرتی و گردشگری که در محدوده دفتر هواپیمایی آفاق سیر واقع شده‌اند:

 • آژانس هواپیمایی صفا سیر سما
  بزرگراه بسیج، خاتم الانبیا، بین شهید قدیانی و 15 متری اول
 • آژانس صفاسیرسما
  (4.0)
  بزرگراه بسیج، خاتم الانبیا، 15 متری اول
 • دفتر هواپیمایی و جهانگردی اعظم گشت پارسی
  (5.0)
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، بین رحیمی و عطری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ALP ƏRSƏLAN (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر هواپیمایی آفاق سیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر هواپیمایی آفاق سیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر هواپیمایی آفاق سیر ندارد.
  neshan logo