info
عکس طباخی نمونه
category

طباخی نمونه محله افسریه جنوبی، تهران

درباره‌ی طباخی نمونه

طباخی نمونه (طباخی) در محله افسریه جنوبی تهران و بزرگراه امام رضا، خاوران، بین کریمی و هشت متری چهارم واقع شده است. این مکان یکی از سه طباخی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سرای ایرانی و همچنین آموزشگاه رانندگی، سرای سنتی ماهور، دفتر هواپیمایی آفاق سیر، آهن آلات شه رستمی و نرده حفاظ استیل دژ قرار گرفته است.
سایر طباخی‌های که در محدوده طباخی نمونه واقع شده‌اند:

 • طباخی آزاد
  بزرگراه بسیج، بین تاجبندان و هاشمی
 • طباخی مسعود
  (3.8)
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hg Nima (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی طباخی نمونه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد طباخی نمونه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه طباخی نمونه ندارد.
  neshan logo