info
عکس آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم
category

آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم (محله آگاهی، تهران)

درباره‌ی آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم

موقعیت آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم در محله آگاهی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم (موسسه آموزشی) در محله آگاهی تهران و خیابان جنابی واقع شده است. این موسسه یکی از دو موسسه آموزشی در محله آگاهی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارسا، موزه عمارت انیس الدوله و مجتمع تجاری رازی و همچنین داروخانه شبانه روزی رفاه، هتل انوری، مجتمع گنجینه، تولیدی هلر و پیتزاویچ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه موسیقی سئودا
  (5.0)
  ولیعصر، بین تولدی دیگر و میرکاظمیان
 • مدرسه پروین اعتصامی
  (5.0)
  ولیعصر، محمدی
 • موسسه میقات القرآن
  (4.9)
  قزوین، جوادیان، بین اسلامی و کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط M﹫hd¡ (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 07 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 07 اردیبهشت ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   جمعه 11 فروردین ماه 1402

   کارشون عالی رفتار پرسنل عالی قیمت مناسب در این منطقه بهترین هست با تشکر از خانم حسینی

   2
  • avatar
   حسین
   پنجشنبه 07 اردیبهشت ماه 1402

   عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه فنی حرفه ای خاتم ندارد.
  neshan logo