info
عکس پست ۶۳.۲۰ حقانی
category

پست ۶۳.۲۰ حقانی محله میرداماد، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی پست ۶۳.۲۰ حقانی

پست ۶۳.۲۰ حقانی (اداره و سازمان دولتی) در محله میرداماد تهران و خیابان دوازدهم بهمن واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این اداره یکی از سی و شش اداره و سازمان دولتی در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه بانک مرکزی ایران و مرکز خرید آرین و همچنین دبنهامز، شرکت گروه مپنا، فروشگاه ال سی من، دکتر علیرضا خداییانی و کارشناس رسمی دادگستری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو شهید حقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده پست ۶۳.۲۰ حقانی واقع شده‌اند:

 • شرکت افق هسته ای
  نلسون ماندلا (جردن)، پدیدار
 • فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه ای وکشتی پهلوانی
  نلسون ماندلا (جردن)، سپیدار
 • پست برق
  نلسون ماندلا (جردن)، آرین
 • شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی
  بلوار میرداماد، بین شمس تبریزی و کازرون
 • پست برق نفت ۳
  بلوار میرداماد، شمس تبریزی شمالی، سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alireza0619 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست ۶۳.۲۰ حقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست ۶۳.۲۰ حقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست ۶۳.۲۰ حقانی ندارد.
  neshan logo