info
عکس خواروبار خوشه طلایی
category

خواروبار خوشه طلایی محله کیانپارس، اهواز

فروشگاه مواد غذایی

درباره‌ی خواروبار خوشه طلایی

خواروبار خوشه طلایی (فروشگاه مواد غذایی) در محله کیانپارس اهواز و خیابان وهابی شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه مواد غذایی در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، پارک فدک، کلینیک دامپزشکی رویال، مسجد و حسینیه پنج تن آل عبا (ع) و سنگک ساقه طلایی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه خواروبار خوشه طلایی اهواز

فروشگاه خواروبار خوشه طلایی اهواز در شهر اهواز، محله کیانپارس، واقع شده است. فروشگاه خواروبار خوشه طلایی اهواز یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله کیانپارس است. ترشیجات ارگانیک پاکروان ، فروشگاه ته لنجی وهابی (شعبه۲) و یخ فروشی لویمی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه خواروبار خوشه طلایی اهواز برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه خواروبار خوشه طلایی اهواز را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کیان آباد 8 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه خواروبار خوشه طلایی اهواز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه خواروبار خوشه طلایی اهواز را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده خواروبار خوشه طلایی واقع شده‌اند:

 • ترشیجات ارگانیک پاکروان
  اروند، ششم، وهابی شمالی، بین 1 و پنجم
 • فروشگاه ته لنجی وهابی (شعبه۲)
  اروند، هشتم، وهابی شمالی، بین خیابان 2 و 3
 • یخ فروشی لویمی
  بلوار مدرس
 • محصولات طبیعی اویلامین
  کیانپارس، بین 19 و 18
 • فروشگاه مواد غذایی امیری
  اروند، بین بیست و چهارم و بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ستار (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خواروبار خوشه طلایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خواروبار خوشه طلایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خواروبار خوشه طلایی ندارد.
  neshan logo