info
عکس آش و حلیم جنوب
category

آش و حلیم جنوب محله کیان آباد، اهواز

کباب و حلیم‌فروشی

درباره‌ی آش و حلیم جنوب

آش و حلیم جنوب (کباب و حلیم‌فروشی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان پانزدهم واقع شده است. این کبابی یکی از هفت کباب و حلیم‌فروشی در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، هایپرمارکت هانی، رستوران دارچین، خانه استیک و غذای بیرون بر میثم (کترینگ) قرار گرفته است.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده آش و حلیم جنوب واقع شده‌اند:

 • رستوران شیش کباب
  اروند، لطفی، بین بیست و هفتم و بیست و ششم
 • کبابسرای آقاجون
  کیانپارس، بین 2 و 3
 • آش و حلیم آریا پسند
  اروند، چهارم، وهابی شمالی، بین مطهری و میهن
 • کبابی بهار
  کیانپارس، بین 4 و 5
 • آش و حلیم نمونه
  اروند، هفتم، وهابی شمالی، بین 1 و خیابان 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شکوفه (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 21 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آش و حلیم جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آش و حلیم جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آش و حلیم جنوب ندارد.
  neshan logo