info
عکس فروشگاه سحرخیز
category

فروشگاه سحرخیز محله عنصری، مشهد

درباره‌ی فروشگاه سحرخیز

فروشگاه سحرخیز (فروشگاه) در محله عنصری مشهد و خیابان (شهید عبدی) - امت رضا 6 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشتاد و پنج فروشگاه در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و مرکز خرید آسمان و همچنین هتل بزرگ سی نور، قنادی طباطبائی، سایز بزرگ 17 شهریور، درمانگاه خیریه آل محمد (ص) و قابلی سرای شام هرات قرار گرفته است.فروشگاه سحرخیز در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه سحرخیز واقع شده‌اند:

 • حوله میرحسینی
  مصباح یزدی، مصباح یزدی 15
 • فروشگاه اخوی زاده
  بلوار سردار شوشتری، حاج حسنی 1، عسگریه، محمدیه 2
 • لوازم اتومبیل حامد
  بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 2 و میدان بسیج
 • میلاد صنعت
  بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4
 • فروشگاه سماور علیپور
  مصباح یزدی، مصباح یزدی 15
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط توحید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 04 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سحرخیز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سحرخیز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سحرخیز ندارد.
  neshan logo