info
عکس خودپرداز بانک سپه
category

خودپرداز بانک سپه محله شهرک حمید، اراک

درباره‌ی خودپرداز بانک سپه

خودپرداز بانک سپه (خودپرداز) در محله شهرک حمید اراک و خیابان صادق منش واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از پنج خودپرداز در محله شهرک حمید اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان هجرت، فلافل سرای پنج برگ، سوپر شیرازی، دفتر رسمی ازدواج ۸۳ و طلاق ۱ و موبایل اعتماد قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک سپه واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک صادرات
  بلوار شهید رَست، بزرگراه امام علی
 • خودپرداز بانک سپه
  بلوار قائم مقام فراهانی، زاهدی، بین شهید حسن صابری و اسماعیلی
 • خودپرداز بانک رفاه کارگران
  بلوار شهید محسن قریشی، سجاد، اتحاد 1
 • خودپرداز سپه
  دریانوش، اتحاد 7، بین اتحاد 1 و 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sharafzadr (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک سپه ندارد.
  neshan logo