info
عکس فروشگاه سران
category

فروشگاه سران محله مهدی آباد، شیراز

فروشگاه لباس
5.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه سران

فروشگاه سران (فروشگاه لباس) در محله مهدی آباد شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه لباس در محله مهدی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکزخرید سینا و همچنین Note Hashtom گالری موسیقی نت هشتم مرکزی، Dr Namazi Pharmacy داروخانه دکتر نمازی، آموزشگاه موسیقی آرشه، فروشگاه مبل برجیس و مطب دکتر ونون آصفی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لباس خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه سران شیراز

فروشگاه سران شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله مهدی آباد و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 07136284533 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه سران شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله مهدی آباد به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به پوشاک سوژه، فروشگاه BabyKish و پوشاک عظیمی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه سران شیراز برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سران شیراز می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو شهید مطهری که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه سران شیراز می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه سران شیراز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه سران شیراز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه سران واقع شده‌اند:

 • پوشاک سوژه
  بلوار ستارخان، بین 12 ستارخان و ولیعصر
 • فروشگاه BabyKish
  بلوار ستارخان، بین کوچه 5 ستارخان و بهاران
 • پوشاک عظیمی
  بلوار ستارخان، بین کوچه 5 ستارخان و بهاران
 • نمایندگی پوشاک زیروتن
  بلوار شهید مطهری شمالی، بلوار ستارخان
 • فروشگاه پاپیلون
  بلوار ستارخان، بین کوچه 15 ستارخان و کوچه 17 ستارخان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hooman (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سران ندارد.
  neshan logo